1 CZERWCA – DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2020

100771537_1008207326260977_1013836019587350528_n
Dzień 1 czerwca – obok gwiazdki to pewnie ulubiony dzień wszystkich dzieciaków. Uchwaliło go w 1954 roku Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw najmłodszych zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych.
Z tej okazji oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego w Szczucinie składa wszystkim uczniom – zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym – najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i optymizmu. Życzymy, aby każdy Wasz dzień był niesamowity i wyjątkowy, by nigdy nie zabrakło Wam miłości bliskich, domu pełnego radości oraz wspierającej, przyjaznej i odpowiednio wyposażonej szkoły a także szczęśliwych, pełnych pasji nauczycieli. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Podejmujcie nowe wyzwania i odnoście sukcesy, odkrywajcie możliwości rozwijania swoich pasji i uzdolnień. Niech lata Waszej edukacji będą czasem miłych wspomnień oraz dobrze wykorzystanych szans.
Członkowie oddziału ZNP w Szczucinie.